Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
Mon 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
Mon 19 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
Mon 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 5 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 29 Mar
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 22 Mar
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Fri 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Minirunde Innebandy
  Les mer  
Mon 25 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår grunnet smittevernregler Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår grunnet smittevernregler Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Innebandy Ekstratrening
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Ekstraordinært årsmøte
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Innebandy ekstratrening
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Innebandy ekstratrening
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Møterom 2 opptatt
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline