Kalandseid IL

Kalandseid IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 18 Sep
kl 17:00 - 18:30
Håndball
 
Sat 19 Sep
kl 13:10 - 15:00
Håndball
 
Mon 21 Sep
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 21 Sep
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 22 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 22 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 22 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 22 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 23 Sep
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 23 Sep
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 23 Sep
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Fri 25 Sep
kl 17:00 - 18:30
Håndball
 
Mon 28 Sep
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 28 Sep
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 28 Sep
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 29 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 29 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 29 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 29 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 29 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 29 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 30 Sep
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 30 Sep
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 30 Sep
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 30 Sep
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 1 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 1 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 1 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 1 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 18:30
Håndball
 
Mon 5 Oct
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 5 Oct
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 5 Oct
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 6 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 6 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 6 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 6 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 7 Oct
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 7 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 7 Oct
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 7 Oct
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 8 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 8 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 8 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 8 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 8 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Fri 9 Oct
kl 17:00 - 18:30
Håndball
 
Mon 12 Oct
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 12 Oct
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 12 Oct
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 13 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 13 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 13 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 13 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 14 Oct
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 14 Oct
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 14 Oct
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 15 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 15 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Fri 16 Oct
kl 17:00 - 18:30
Håndball
 
Mon 19 Oct
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 19 Oct
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 19 Oct
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 20 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 20 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 20 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 20 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 21 Oct
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 21 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 21 Oct
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 21 Oct
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 22 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Mon 26 Oct
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 26 Oct
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 26 Oct
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 27 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 27 Oct
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 27 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 27 Oct
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 28 Oct
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 28 Oct
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 28 Oct
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 28 Oct
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 29 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 29 Oct
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 29 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 29 Oct
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Mon 2 Nov
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 2 Nov
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Mon 2 Nov
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
 
Tue 3 Nov
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
 
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 3 Nov
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 3 Nov
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 3 Nov
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Tue 3 Nov
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Wed 4 Nov
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
 
Wed 4 Nov
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
 
Wed 4 Nov
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
 
Wed 4 Nov
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
 
Thu 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 5 Nov
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 5 Nov
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Thu 5 Nov
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Sun 8 Nov
kl 13:00 - 19:30
BAZAR
 
Mon 9 Nov
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 9 Nov
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Tue 10 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 10 Nov
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 10 Nov
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Thu 12 Nov
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 12 Nov
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Mon 16 Nov
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 16 Nov
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Tue 17 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 17 Nov
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 17 Nov
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Thu 19 Nov
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 19 Nov
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Mon 23 Nov
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
Mon 23 Nov
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Tue 24 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 24 Nov
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 24 Nov
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Thu 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 26 Nov
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Mon 30 Nov
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Tue 1 Dec
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 1 Dec
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 1 Dec
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Thu 3 Dec
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
 
Thu 3 Dec
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
 
Thu 3 Dec
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
 
Thu 3 Dec
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
 
Mon 7 Dec
kl 18:15 - 19:45
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
 
Tue 8 Dec
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
 
Tue 8 Dec
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
 
Tue 8 Dec
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 18 Sep
kl 18:45 - 20:00
Innebandy ekstra trening
Kalandseid IL  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:00 - 18:30
Håndball
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5 Avlyst i dag
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16 Avlyst i dag
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10 Avlyst i dag
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9 Avlyst i dag
$item.username  
Avlyst   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 18:00
Friidrett Avlyst i dag
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:15 - 21:15
Aerobic
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:45 - 20:00
Turn 9 +
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:00 - 18:45
Turn 6-8
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:15 - 18:00
Turn 3 og 4-5
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:00 - 21:00
Aerobic
$item.username  
  Les mer  
Powered by: Bloc