Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
Mon 12 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
Wed 14 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
Wed 14 Apr
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
Mon 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
Mon 19 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
Wed 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
Wed 21 Apr
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
Mon 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
Mon 26 Apr
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
Wed 28 Apr
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
Wed 5 May
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
Wed 5 May
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 24 Feb
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
  Les mer  
Wed 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
  Les mer  
Wed 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
  Les mer  
Wed 10 Feb
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
  Les mer  
Wed 3 Feb
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Fri 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Minirunde Innebandy
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
  Les mer  
Wed 27 Jan
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Mon 25 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 25 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 19:00 - 20:15
Turn 4.-7. trinn
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 18:00 - 19:00
Turn 1.- 3. trinn
  Les mer  
Wed 20 Jan
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 18 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår grunnet smittevernregler Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 11 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:30 - 19:30
Utgår grunnet smittevernregler Innebandy 4-7 og 5-7 Trinn
  Les mer  
Mon 4 Jan
kl 17:00 - 18:00
Utgår Innebandy 1-4 Trinn
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Utgår Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 16 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 14 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 17:00 - 18:30
Innebandy Ekstratrening
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Utgår Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Ekstraordinært årsmøte
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 9 Dec 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 År
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 8 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 År
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 1 Dec 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10
  Les mer  
Mon 30 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Fri 27 Nov 2020
kl 18:00 - 19:30
innebandy Ekstra trening
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 25 Nov 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 År
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 24 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Innebandy ekstratrening
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 18 Nov 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 År
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 17 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Sun 15 Nov 2020
kl 11:30 - 14:30
Håndballkamp
Kalandseid J-14 -Tysnes J-14   Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 11 Nov 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 År
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 10 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 13:00 - 19:30
BAZAR
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 17:00 - 18:30
Innebandy ekstratrening
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
  Les mer  
Tue 3 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Aerobic
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Møterom 2
Orrtua Veilag   Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 28 Oct 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
  Les mer  
Tue 27 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Aerobic
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Sun 25 Oct 2020
kl 19:30 - 21:00
Utgår Innebandy
  Les mer  
Sat 24 Oct 2020
kl 10:00 - 19:30
Håndballkamp
  Les mer  
Fri 23 Oct 2020
kl 17:30 - 20:00
Håndballkamp
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:35 - 21:45
Utgår Innebandy
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Utgår Aerobic
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 19:00 - 20:15
Turn 4-7 Trinn
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Turn 1-3 Trinn
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:30 - 18:30
Møterom 2 Håndball
  Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:15 - 18:00
Turn F&B og 4-5 år
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 20:30 - 22:00
Håndball Senior/J16
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 19:15 - 20:15
Håndball G10
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J9
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
  Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Friidrett
Kalandshallen
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Aerobic
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:00 - 20:30
Håndball
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:30 - 19:30
Innebandy 5-7 og 8-10 Trinn
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Innebandy 1-4 trinn
Innebandy   Innebandy  
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 20:00 - 21:30
Håndball Senior/16
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 19:00 - 20:00
Håndball J/G 12
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 18:00 - 19:00
Håndball J 13-14
  Les mer  
Thu 15 Oct 2020
kl 17:00 - 18:00
Håndball J/G 6 og J/G 8
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline