Velkommen til Fotball

Benedicte Jensen Grindheim97680379fotball@kalandseid.no

Kalandseid IL er en breddeklubb som ønsker å gi et tilbud til alle barn, unge og voksne.

I Kalandseid Fotball er det like stort rom for alle med interesse for fotball. Ikke nøl med å ta kontakt, du er hjertelig velkommen til oss!

Se liste med kontaktpersoner under oversikt over treningstider på denne siden.

OVERSIKT TRENERE/LAGLEDERE KALANDSEID FOTBALL pr. oktober 2021
Lag og lagrollerTrenerE-post
A-lag Herrer
TrenerAtle Hanstvedtatle.hanstvedt@outlook.com
HjelpetrenerSteinar Midtunsteinar.midtun@hotmail.com
HjelpetrenerJan Morten Iglandjan.morten@dahlemek.no
LaglederMorten Austevollm.austevoll@gmail.com
Trimherrer
TrenerRolf Erik Anfindsenra@gjesdal-aluminium.no
HjelpetrenerEspen Hauglandhauesp@gmail.com
Lagleder
G 2008-2010
TrenerRolf Erik Anfindsenra@gjesdal-aluminium.no
Hjelpetrener 2008Jan Morten Iglandjan.morten@dahlemek.no
Hjelpetrener 2009-2010Alexander Endestadendestad.alexander@hotmail.no
LaglederJannicke Eilertsenjannickehordvik@hotmail.com
LaglederBrita Toppebrita.toppe@gmail.com
G 2011-2012
TrenerErik Fjellbyef@gjesdal-aluminium.no
TrenerErlend Skaubyerlend.skauby@gmail.com
LaglederFredrik Andre Birkelandfredrik_birkeland@hotmail.com
J 2012-2013
TrenerJim Kalandjimkaland@hotmail.com
TrenerRolf Erik Anfindsenra@gjesdal-aluminium.no
Lagleder
G 2013-2014
TrenerAlexander Nygaardalex_7788@hotmail.com
TrenerEspen Hauglandhauesp@gmail.com
HjelpetrenerAnders Sundlandanders_sundland@hotmail.com
HjelpetrenerJan Morten Iglandjan.morten@dahlemek.no
HjelpetrenerMarius Aanstad-Anfindsen
LaglederChristian L. Nyegaardchnye@online.no
LaglederEspen Hauglandhauesp@gmail.com
LaglederRebekka Solheimrebekka.solheim@hotmail.com
G/J 2015
TrenerEndre Adolfsenendre.adolfsen@gmail.com
TrenerSteinar Midtunsteinar.midtun@hotmail.com
HjelpetrenerVegard Bjermelandvegbje@gmail.com
LaglederLorraine S. Evensen
lorraine.skaalevik@hotmail.com

%d bloggere liker dette: