Velkommen til Fotball

Benedicte Jensen Grindheim97680379fotball@kalandseid.no

Kalandseid IL er en breddeklubb som ønsker å gi et tilbud til alle barn, unge og voksne.

I Kalandseid Fotball er det like stort rom for alle med interesse for fotball. Ikke nøl med å ta kontakt, du er hjertelig velkommen til oss!

Se liste med kontaktpersoner under oversikt over treningstider på denne siden.

OVERSIKT TRENERE/LAGLEDERE KALANDSEID FOTBALL pr mars 2021
LagTrener/laglederMail
A-lag
HovedtrenerAtle Hanstvedtatle.hanstvedt@outlook.com
HjelpetrenerSteinar Midtunsteinar.midtun@hotmail.com
HjelpetrenerJan Morten Iglandjan.morten@dahlemek.no
Lagleder
Gutter 2008, 2009 & 2010
2008/2009/2010 hovedtrenerRolf Anfindsenra@gjesdal-aluminium.no
2008 hjelpetrenerJan Morten Igland jan.morten@dahlemek.no
2008/2009/2010 laglederJannicke Eilertsen jannickehordvik@hotmail.com
2009/2010 hjelpetrenerAlexander Endestadendestad.alexander@hotmail.no
Gutter 2011, 2012
HovedtrenerErik Fjellbyef@gjesdal-aluminium.no
HovedtrenerErlend Skaubyerlend.skauby@gmail.com
LaglederFredrik Birkelandfredrik_birkeland@hotmail.com
Gutter 2013, 2014
Hovedtrener 2013Espen Hauglandhauesp@gmail.com
Hjelpetrener 2013Anders Sundlandanders_sundland@hotmail.com
Lagleder 2013Rebekka Solheimrebekka.solheim@hotmail.com
Hovedtrener 2014Alexander Nygaardalex_7788@hotmail.com
Hjelpetrener 2014Jan Morten Iglandjan.morten@dahlemek.no
Lagleder 2014Christian Liland Nyegaardchnye@online.no

%d bloggers like this: