Bli med på fotball

Kalandseid er en breddeklubb som ønsker å gi et tilbud til alle barn og ungdom. I Kalandseid Fotball er det like stort rom for alle med interesse for fotball, så ikke nøl med å ta kontakt, du er velkommen til oss.
 
 

Velkommen til Kalandseid Idrettslag.

 

Bli med på trening du også! :)

Du kan ringe og avtale med trener/lagleder for det laget du vil være med på, kontaktinfo finner du i listen under.

Dersom du ikke finner riktig årsklasse, så ta kontakt med fotball@kalandseid.no, så samler vi opp og ser om det blir stor nok oppslutning til et nytt lag, eller om vi får plass til deg på et annet årskull. Vi er veldig interresert i å få beskjed om jenter som ønsker å spille fotball :)

Gutter 2009 / 2010
Treningstider 2016: Onsdag kl. 1700 - 1800
Kontaktinfo: 

Trener/Lagleder Mobilnr

Epost

Magne Nilsen 91382602

 magnen3@online.no

Raymond Sæthre 93008512  sethre@hotmail.com
Hilde-Gro Endestad 97005871 hildegro@live.no

 

Gutter 2007 / 2008
Treningstider 2016: Mandager og Onsdager kl. 1700 - 1800
Kontaktinfo: 

Trener/Lagleder Mobilnr

Epost

Rolf Anfindsen  93460326

 ra@gjesdal-aluminium.no

Jan Morten Igland 95879054  janulf1986@hotmail.com
Ronny Gjeraker 90611638  ronny.gjeraker@me.com
Olav Riise 97062760  oriise98@gmail.com

Gutter 2006
Treningstider 2016: Mandager og Onsdager kl. 1700 - 1830
Kontaktinfo:

Trener/Lagleder Mobilnr Epost
Bjørn H. Gjesdahl 92235066 bhg@frydenbo.no
Ørjan Eilertsen  93240375 ore@odfjelldrilling.com
Ivar Johannessen 91383999 ivar@kraemer.no

Gutter 2005
Treningstider 2016: Mandag og Onsdag kl. 1800 - 1900, Torsdager kl. 1830 - 2000
Kontaktinfo:

Trener/Lagleder Mobilnr Epost
Egil Brurås 40840724 ebruraas@online.no
Erik Tonheim 96626546 eriktonheim@gmail.com
Bård Bolstad 95087599 BardBolstad@gmail.com
Anita Trasti Soltvedt 90161497 Anita@roga.no

Gutter 2004
Treningstider 2016: Mandag kl. 1800 - 1930, Onsdag kl. 1700 - 1830
Kontaktinfo:

Trener/Lagleder Mobilnr Epost
Tine Kaland Lavik 90888733 tinekaland@hotmail.com
Kenneth Lavik 98434873 Kennethlavik10@hotmail.com

Gutter 2003
Treningstider 2016: Mandag og Onsdag kl. 1800 - 1930
Kontaktinfo:

Trener/Lagleder Mobilnr Epost
Kolbjørn Akervold 91596670 kakerv@online.no
Trond Oppdal 93009606 troopdal@broadpark.no
Stian Gjerde 41257549 sgjerde@gmail.com
Jim Liland 91653933 jim@fyllingenmaskin.no

Jenter 2002
Treningstider 2016: Onsdag kl 1900 - 2030
Kontaktinfo:

Trener/Lagleder Mobilnr Epost
Geir Sten 92691108 Geir_Sten@hotmail.com
Heidi Gjesdahl  48019420 heidi@onlinereklame.no

Gutter Junior - Ikke juniorlag i 2016 - Trener og spiller med Seniorlag

Herrer Senior

Treningstider 2016:
Mandag: Kl 2000-2130
Torsdag:  Kl 2000-2130

Kontaktinfo:

Trener/Lagleder Mobilnr Epost
Stein Erik Olsen  40232812 stein.erik.olsen@fanasparebank.no
Ola Hellen Wilhelmsen  46824222 olawi@online.no 

 

 

NB: Ved feil eller forslag til endringer kontakt oss på mail til post@kalandseid.no

Bli med på fotball

Kalandseid er en breddeklubb som ønsker å gi et tilbud til alle barn og ungdom. I Kalandseid Fotball er det like stort rom for alle med interesse for fotball, så ikke nøl med å ta kontakt, du er velkommen til oss.
Read more
Les mer om:

A-Laget

Her er årets A-Lag sesongen 2015

Vil du hjelpe til?

Er det en liten trenerspire i deg? Kanskje du ønsker å være dommer? Vil du stå i boden når det er kamp? Kanskje det er en lagleder gjemt i deg, eller kanskje du ønsker å bidra med noe annet innad i Kalandseid IL? Vi er alltid på jakt etter positive støttespillere. Ta kontakt!

Fotball Styret

Kontaktpersoner i fotballstyret.

Terminliste A-Laget

Kampprogram og tabell for A-Laget 2016

Banekalender Kalandseid IL

Banekalender for kunstgressbanen på Kalandseid IL